Zaproszenia ślubne to ważny element przygotowań do ślubu i wesela. To sposób zakomunikowania gościom jaki charakter będzie miało całe wydarzenie. Jedni decydują się na zaproszenia ślubne nowoczesne, inni wolą zaproszenia ślubne rustykalne, jeszcze inni chcą mieć zaproszenia na ślub glamour. Ale niezależnie od tego jaki styl wybierzesz Ty, na pewno chciałbyś, żeby były doskonale wydrukowane. I to możemy Ci zagwarantować my!
Od lat drukujemy zaproszenia ślubne na zamówienie. W pełni dostosowujemy się przy tym do potrzeb klientów. Co ważne, u nas wydrukujesz zaproszenia na wesele tanio (już od 1 zł)! Oferujemy też dodatki ślubne (potwierdzenia, koperty, naklejki, wkładki, menu, zawieszki na alkohol, plany stołów itp.). Wszystkie elementy drukujemy na papierze kreda 350g, papierach ozdobnych fakturowanych lub papierach metalizowanych. Ty wybierasz!

Dobierz wzór do reszty

Decydując się na któryś z szablonów, warto wziąć pod uwagę jego kolorystykę i styl. Ważne jest, żeby zaproszenie było utrzymane w kolorach przewodnich wesela. Niech nawiązuje do głównych barw jakie będą ozdabiać salę weselną. Dzięki temu osiągniesz upragnioną spójność. Podobnie ze stylem. Jeżeli wesele ma być w stylu glamour, to niech i zaproszenia będą w tym stylu. Jeśli stawiasz na pop art albo retro, to wybierz zaproszenia utrzymane właśnie w tym klimacie. Dla gości takie zaproszenie może się okazać cenną wskazówką, która pomoże im zdecydować jaką kreację przygotować na ten szczególny wieczór.

Jeśli żaden szablon nie pasuje…

Jeśli jednak wśród naszych wzorów nie znajdziesz takiego, który w pełni by Ci odpowiadał albo po prostu masz już swój pomysł, chętnie się dostosujemy! Na zlecenie możemy wykonać dla Ciebie projekt dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Podejmujemy się też zadań specjalnych i przygotowujemy naprawdę oryginalne zaproszenia na ślub. Takie, jakich nie będzie miał nikt inny! Żaden styl nie jest obcy naszym grafikom, a ich pełna pomysłów głowa potrafi tworzyć niezwykłe projekty. Naprawdę można im zaufać!

Jeśli chcecie Państwo mieć pewność, że Wasze zaproszenia zostaną przygotowane w profesjonalny sposób, dokładnie i szybko, a przy tym w dobrej cenie, zapraszamy do nas!

Nasza oferta obejmuje też winietki na stół i etykiety na butelki. Najwygodniej przecież zamówić wszystko w jednym miejscu i całą „papierową” część mieć z głowy. Po prostu powiedz nam czego potrzebujesz, a my to dla Ciebie zrobimy. W razie wątpliwości, chętnie doradzimy i pomożemy wybrać najlepszą możliwą opcję.

Pamiętaj, jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje zaproszenia na wesele będą się prezentować nienagannie i dotrą do Ciebie na czas, zadzwoń do Drukarni Creative Partner!

Skontaktuj się z nami!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Interesuje Cię pełna oferta? Po prostu zadzwoń!

Zadzwoń!

Agencja Reklamowa Greenfly Rzeszów

ul.Sikorskiego 91

35-304 Rzeszów

+48 17-785-18-18

+48 17-785-26-19

Fax: +4817-785-19-12

E-mail: [email protected]