wizytówki

Wizytówki

ulotki

Ulotki Reklamowe

odziez (1)

Odzież Reklamowa

naklejki

Naklejki

katalogi

Katalogi

banner

Banery Reklamowe

plakaty (1)

Plakaty Reklamowe

rollup

RollUp

Wydruki cyfrowe

Wydruki cyfrowe to najlepszy wybór przy zleceniach niskonakładowych, a także w przypadku, kiedy zależy Ci na czasie. Druk cyfrowy jest szybki i dokładny. Zapewnia wysoką jakość i precyzję wydruków. Daje też możliwość personalizacji wydruków (np. na każdej stronie inne nazwisko) oraz stosowania papierów ozdobnych. W naszej ofercie znajdziesz drukowane cyfrowo: wizytówki, ulotki, zaproszenia, kartki okolicznościowe, etykiety, foldery reklamowe, broszury, zdjęcia, dyplomy, certyfikaty. Zamówienia realizujemy szybko i tanio. Oferujemy też wysokiej jakości wydruki offsetowe i wydruki wielkoformatowe. Jeśli nie jesteś pewien, który rodzaj druku będzie najlepszy przy Twoim zamówieniu, chętnie Ci wyjaśnimy czym się od siebie różnią i pomożemy wybrać korzystniejszy.

Druk cyfrowy wykonuje się przy pomocy elektrofotograficznej maszyny drukarskiej. Dane do druku przesyłane są do niej bezpośrednio z komputera. Co to oznacza w praktyce? Ogromną elastyczność i tempo wykonania! Dane do wydruku możesz zmieniać w każdej chwili, nawet tuż przed wydrukiem. Co więcej, nie potrzeba tutaj żadnych specjalnych matryc, więc wydruk odbywa się błyskawicznie. Poza tym wydrukowane materiały od razu po wyjściu z maszyny są gotowe do dalszej obróbki. Druk cyfrowy sprawdza się na różnego rodzaju podłożach. Możesz użyć papierów o rożnej fakturze i gramaturze, a także różnego formatu, bo istnieje też druk cyfrowy wielkoformatowy.

Wydruki cyfrowe są tanie i możliwe do zrealizowania od ręki. Zwłaszcza przy niskich nakładach, są po prostu niezastąpione!

My drukujemy cyfrowo:

 • wizytówki
 • ulotki,
 • bilety,
 • zaproszenia,
 • kartki okolicznościowe,
 • etykiety,
 • foldery reklamowe,
 • broszury,
 • zdjęcia,
 • dyplomy,
 • certyfikaty.

Oferujemy tanie wydruki cyfrowe, profesjonalne wykonanie i szybki czas realizacji. Masz coś do wydrukowania na już? Zadzwoń!

Wydruki Offsetowe

Oczywiście bywa, że chcemy wydrukować coś w naprawdę dużym nakładzie. Kiedy już mowa o setkach albo tysiącach egzemplarzy ulotek, plakatów, broszur czy czegokolwiek innego, druk offsetowy staje się bardziej opłacalny niż cyfrowy. Niestety jednak wymaga więcej czasu i daje mniej możliwości wprowadzania zmian. Mimo to, ma sporo zalet. A czym właściwie jest wydruk offsetowy?

Druk offsetowy co to jest?

Druk offsetowy to tzw. druk płaski. Obraz jest nanoszony na płaską, metalową matrycę i przenoszony na wybrany materiał za pomocą cylindra pośredniego pokrytego gumą. Dokładniej czterech cylindrów, z których każdy nakłada inny kolor (CMYK – cyjan, magenta, żółty i czarny). Niektóre maszyny mają jeszcze 5 cylinder. Współczesny druk offsetowy opiera się na tych samych założeniach, co pierwotnie, ale dzięki nowoczesnym narzędziom jest zdecydowanie bardziej zaawansowany. Matryce tworzy się automatycznie korzystając z technologi naświetlania CTP. A niektóre maszyny dają nawet możliwość przygotowania form drukowych bezpośrednio na cylindrze.

Jakość wydruku offsetowego przewyższa jakość innych rodzajów wydruku, więc zdecydowanie warto „przerzucić się na offset”, kiedy tylko nakład staje się odpowiednio duży. Ten rodzaju druku doskonale sprawdza się także przy produkowaniu opakowań.

Wydruki wielkoformatowe

Kolejna usługa, którą chętnie dla Ciebie wykonamy to wszelkiego rodzaju wydruki wielkoformatowe. Druk wielkoformatowy określa się też jako solwentowy lub lateksowy druk cyfrowy. Nanosimy obraz na siatkę Mesh, podłoża banerowe,tworzywa sztuczne oraz banery.

Druk wielkoformatowy co to jest?

Druk wielkoformatowy (druk solwentowego) polega na nanoszeniu przez ploter, czyli drukarkę wielkoformatową, tuszu na bazie rozpuszczalników organicznych. Wydruki wielkoformatowe są odporne na działanie czynników atmosferycznych, dzięki czemu doskonale się sprawdzają przy wszelkich formach reklamy zewnętrznej. Nie zniszczą ich deszcz, promieniowanie UV czy zmiany temperatur. Taki nadruk stosujemy też do różnych ekspozycji wewnętrznych, np. rollup’ów, banerów lub plakatów wielkoformatowych. Przy ekspozycji zewnętrznej doskoanel służy do gospodarowania powierzchni billboardów, banerów reklamowych, tablic i szyldów.
Niezależnie od tego co chcesz wydrukować i w jakiej ilości, zawsze chętnie zrealizujemy Twoje zlecenie. Jeśli nie jesteś pewien, który rodzaju druku będzie najlepiej odpowiadał Twoim potrzebom, zapytaj o to nas. Z pewnością razem wybierzemy najlepszą możliwą opcję.

Skontaktuj się z nami!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Interesuje Cię pełna oferta? Po prostu zadzwoń!

Zadzwoń!

Agencja Reklamowa Greenfly Rzeszów

ul.Sikorskiego 91

35-304 Rzeszów

+48 17-785-18-18

+48 17-785-26-19

Fax: +4817-785-19-12

E-mail: [email protected]