Targi branżowe to dla wielu firm bardzo ważne wydarzenie, które pomaga im zdobywać nowych klientów i świadomie kreować markę. Jednak, żeby naprawdę osiągać powyższe cele trzeba dobrze zaplanować stoisko reklamowe. My wiemy jak to się robi! W naszej ofercie znajdziesz ścianki reklamowe oraz całe stoiska targowe i stoiska reklamowe. Dlatego jeśli chcesz przygotować naprawdę profesjonalne i oryginalne stanowisko reklamowe, zadzwoń do nas! Razem ustalimy co w Twoim wypadku sprawdzi się najlepiej. Opracujemy dla Ciebie pełną oprawę stoiska. Zadbamy o to, żeby było niebanalne, funkcjonalne, stabilne i bezpieczne, a przy tym zmieścimy się w Twoim budżecie.

Systemy wystawiennicze

Nasza oferta obejmuje pojedyncze elementy stoiska reklamowego, jak np. roll up, plakaty, banery, ścianki reklamowe, ale też całe systemy wystawiennicze. To właśnie one cieszą się ostatnio rosnącą popularnością. Dzięki nim stoisko reklamowe jest spójne i nie ma w nim żadnych zbędnych elementów.

Jeśli jednak zależy Ci na tym, żeby twoje stanowisko reklamowe na targi było naprawdę oryginalne, zleć nam wykonanie kompleksowego projektu. Przygotujemy dla Ciebie całą oprawę graficzną i merytoryczną. Zaplanujemy rozmieszczenie poszczególnych elementów i stworzymy przestrzeń, jakiej nie będzie miał nikt inny. Dzięki temu wyróżnisz się na tle konkurencji i przyciągniesz nowych klientów.

Stoiska reklamowe to nasza specjalność. Dobrze wiemy co się sprawdza, a co nie. Wykorzystaj naszą wiedzę i doświadczenie, i przekuj je na swój zysk! Powiedz, nam czego potrzebujesz, a my to dla Ciebie zrobimy.

Skontaktuj się z nami!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Interesuje Cię pełna oferta? Po prostu zadzwoń!

Zadzwoń!

Agencja Reklamowa Greenfly Rzeszów

ul.Sikorskiego 91

35-304 Rzeszów

+48 17-785-18-18

+48 17-785-26-19

Fax: +4817-785-19-12

E-mail: [email protected]