Co to jest reklama zewnętrzna (inaczej outdoor)? To jeden z rodzajów marketingowego przekazu, mający dotrzeć do klienta, kiedy jest poza domem. A przecież spędza poza nim niemało czasu. Reklama zewnętrzna daje możliwość dotarcia do szerokiego grona odbiorców, ale jej skuteczność zależy przede wszystkim od dobrego projektu, wysokiej jakości wykonania i dobrania odpowiedniego miejsca. Ostatni czynnik zostawiamy Tobie, a dwa pierwsze bierzemy na siebie!

Reklama zewnętrzna rodzaje

  • Reklama wielkoformatowa – najczęściej drukowana na siatce winylowej i zawieszana na ścianach budynków. Można ją podświetlać, dzięki czemu jest dobrze widoczna w dzień i w nocy.
  • Plakat – jednostronny druk reklamowy bądź reklamowo-informacyjny.
  • Drukowany jest na specjalnym papierze. Umieszcza się go zwykle na słupach ogłoszeniowych, ścianach, witrynach.
  • Billboard – duża tablica reklamowa, często podświetlana. Stawia się ją przy ruchliwych ulicach w mieście lub na trasach między większymi miejscowościami.
  • Afisz – duży druk informacyjny lub informacyjno-reklamowy, umieszczany zwykle na słupach ogłoszeniowych, na ścianach lub w witrynach. Tutaj grafika ma mniejsze znaczenie niż np. w przypadku plakatu.
  • Szyld – zwykle pełni rolę informacyjną, rzadziej reklamową. Najczęściej jest wykorzystywany do oznaczania miejsca, w którym mieści się jakaś firma.
  • Reklama na samochodzie lub autobusie – drukowana na specjalnej folii i przyklejana na pojazdach pełni rolę mobilnej reklamy.
  • Baner zewnętrzny – reklama drukowana na płachcie materiału, siatce PCV lub papierze. Umieszcza się ją w dobrze widocznych miejscach, gdzie jest wielu przechodniów.
  • Kaseton reklamowy – Najczęściej ma kształt sześcianu. Może być podświetlany. Świetnie się sprawdza zamiast tradycyjnego szyldu, ale może też służyć jako reklama jakiegoś produktu czy firmy (np. na dachu kiosku)

Wszystkie wymienione rodzaje reklamy zewnętrznej chętnie wykonamy dla Ciebie. A jeśli sam nie wiesz, jaka reklama zewnętrzna będzie w Twoim przypadku najlepsza po prostu zadzwoń, chętnie Ci doradzimy! Pamiętaj, outdoor buduje rozpoznawalność marki, to element, którego nie można pominąć!

Skontaktuj się z nami!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Interesuje Cię pełna oferta? Po prostu zadzwoń!

Zadzwoń!

Agencja Reklamowa Greenfly Rzeszów

ul.Sikorskiego 91

35-304 Rzeszów

+48 17-785-18-18

+48 17-785-26-19

Fax: +4817-785-19-12

E-mail: [email protected]