Panele szklane

Lubisz modne i designerskie detale? Lubisz kiedy coś jest efektowne, a przy tym praktyczne? Jeśli tak, to panele szklane są dla Ciebie!
Szkło dekoracyjne stało się nieodłącznym elementem nowoczesnego i modnego wnętrza. Ma wiele zalet i jest bardzo uniwersalne, dzięki czemu można je stosować w różnych pomieszczeniach i do róznych celów. U nas znajdziesz ogromny wybór najróżniejszych wzorów na panele szklane i różne grubości szkła. Poznaj nas bliżej!

Panele szklane do kuchni

Panele szklane do kuchni to świetna alternatywa dla tradycyjnych płytek ceramicznych. Panele szklane są eleganckie, odpowiednio dobrane optycznie powiększają pomieszczenie, a prócz tego bardzo łatwo się je czyści. Podkreślamy jednak, że w kuchni zdecydowanie najlepiej sprawdza się szkło hartowane. Jest najbezpieczniejsze bo jest odporne na wysokie temperatury, uderzenia czy zadrapania.

Panele szklane do łazienki

Znowu panele szklane do łazienki stają się coraz popularniejszą formą ozdoby. Robi się z nich dekory i umieszcza między płytkami na ścianach. Ale czemu nie zrobić sobie szklanych ścian pod prysznicem? Można też zamontować szklany parawan oddzielający natrysk od reszty pomieszczenia. Możliwości wykorzystania szkła w łazience jest bardzo wiele. A Ty masz już jakiś pomysł na swoją łazienkę?

Panele szklane z grafiką

W naszej ofercie znajdziesz panele szklane z grafiką dostarczoną przez Ciebie lub zakupioną w udostępnianej przez nas bazie zdjęć (około 40 milionów zdjęć). Zakup zdjęć do wzoru szkła dekoracyjnego odbywa się poprzez serwis fotolia. Chcesz kupić panele szklane do kuchni lub do łazienki? Zapraszamy do nas!

Skontaktuj się z nami!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Interesuje Cię pełna oferta? Po prostu zadzwoń!

Zadzwoń!

Agencja Reklamowa Greenfly Rzeszów

ul.Sikorskiego 91

35-304 Rzeszów

+48 17-785-18-18

+48 17-785-26-19

Fax: +4817-785-19-12

E-mail: [email protected]