Reklama na samochodach jest bardzo popularną i tanią formą reklamy. To ostatnie widać, kiedy zestawi się koszty ze skutecznością. Dzięki oklejaniu samochodów możesz w prosty i praktyczny sposób prezentować wizerunek swojej firmy oraz promować markę lub produkt. To Ty decydujesz, gdzie będzie się przemieszczał samochód firmowy, więc możesz dotrzeć do dokładnie tych grup klientów, które interesują Cię najbardziej. Sama ekspozycja reklamy jest darmowa – nie musisz wykupywać miejsc reklamowych na tablicach lub banerach rozsianych po całym mieście. Masz mobilną reklamę, która przez całe lata będzie Cię promować wszędzie, gdzie tylko zechcesz. Istnieją różne rodzaje reklamy na samochodach: reklama ploterowa, reklama całopojazdowa, na folii magnetycznej lub z folii odblaskowej. Skontaktuj się z nami w celu wyboru najlepszej dla Ciebie! Nasze usługi charakteryzuje atrakcyjna, niska cena, a usługę oklejania samochodów świadczymy nie tylko na ternie Rzeszowa, ale także m. in. dla takich miast jak Dębica czy Jasło.

Oklejanie samochodów

Jeśli masz samochód firmowy dlaczego nie wykorzystać go dodatkowo jako reklamę?Reklama na samochodach to bardzo popularna i tania forma promocji. To ostatnie widać, kiedy zestawi się koszty ze skutecznością. Dzięki oklejaniu samochodów możesz w prosty i praktyczny sposób prezentować wizerunek swojej firmy oraz promować markę lub produkt. To Ty decydujesz, gdzie będzie się przemieszczał samochód firmowy, więc możesz dotrzeć do dokładnie tych grup klientów, które interesują Cię najbardziej. Dlaczego jeszcze warto?
Tanie oklejanie samochodów
Sama ekspozycja reklamy jest darmowa – nie musisz wykupywać miejsc reklamowych na tablicach lub banerach rozsianych po całym mieście. Masz mobilną reklamę, która przez całe lata będzie Cię promować wszędzie, gdzie tylko zechcesz. A jaką reklamę na samochód wybrać?
Istnieją różne rodzaje reklamy na samochodach: reklama ploterowa, reklama całopojazdowa, na folii magnetycznej lub z folii odblaskowej. Skontaktuj się z nami w celu wyboru najlepszej dla Ciebie! Oferujemy tanie oklejanie samochodów nie tylko na terenie Rzeszowa, ale także takich miast jak na przykład Dębica czy Jasło. Niska cena, a wysoka jakość to nasze motto!

Zamów u nas:

  • Oklejanie samochodów:
    • osobowych, minivanów (np. Doblo, Berlingo)
    • dostawczych (np. Ducato, Sprinter, Boxer)
  • Oklejanie autobusów
  • Oklejanie naczep samochodów ciężarowych

Skontaktuj się z nami!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Interesuje Cię pełna oferta? Po prostu zadzwoń!

Zadzwoń!

Agencja Reklamowa Greenfly Rzeszów

ul.Sikorskiego 91

35-304 Rzeszów

+48 17-785-18-18

+48 17-785-26-19

Fax: +4817-785-19-12

E-mail: [email protected]