Reklama niejedno ma imię. Choć dziś wiele osób inwestuje przede wszystkim w reklamę internetową, to nie byłoby dobrze zapomnieć o innych jej formach. Na przykład kiedy ostatnio zamówiłeś odzież reklamową? Po co Ci ona? Jest bardzo pożyteczna, bo:

  1. Dawana klientom jako gadżet reklamowy pomaga budować pozytywny wizerunek.

Zwłaszcza wysokiej jakości odzież z nadrukiem doskonale sprawdza się jako reklama. Kiedy dajesz klientom coś wartościowego za darmo, to zawsze zapunktujesz w ich oczach. W końcu kto nie lubi dostawać prezentów? A gdzie możesz je rozdawać? Doskonale nadają się do tego wszelkie targi i konferencje.

  1. Zwiększa poczucie lojalności wobec marki.

Ten punkt ściśle wiąże się z poprzednim. Jeśli dajesz komuś prezent, automatycznie uruchamiasz regułę wzajemności. Klient, który coś od Ciebie dostał, chętniej po coś do Ciebie wróci. Tak po prostu jest i już.

  1. Reklamuje Cię wszędzie tam, gdzie jest noszona.

Porządna koszulka z fajnym nadrukiem będzie długo noszona. A to oznacza, że zobaczy ją wiele osób. Wszędzie gdzie się znajdzie obdarowana przez Ciebie osoba, mając na sobie Twoją koszulkę, zrobi Ci reklamę. Co więcej będzie to reklama dyskretna i niewymuszona, czyli bardzo skuteczna.

 

Jeśli chcesz zobaczyć jak wiele może dla Ciebie zrobić odzież reklamowa, zadzwoń do nas! Wykonujemy wysokiej jakości bezpośrednie nadruki na odzieży, a także znakowanie folią flex. Nasza doświadczona i fachowo przygotowana kadra sprawia, że jesteśmy mistrzami w wykonywaniu nadruków na odzieży.

Możesz zamówić u nas nie tylko wydruk, ale też projekt nadruku na odzież. Jeśli nie masz pomysłu na nadruk albo po prostu w przygotowywaniu projektów graficznych nie czujesz się jak ryba w wodzie, zostaw to nam. Ty oszczędzisz czas, a nasi graficy ucieszą się z kolejnego wyzwania.

Wykonujemy nadruki na:

  • koszulkach,
  • bluzach
  • fartuchach
  • czapeczkach
  • odzieży sportowej i ochronnej

…a także na każdej innej części garderoby.