Logotyp to obok nazwy podstawowy środek komunikowania marki. Dzięki jego warstwie prezentacyjnej możesz świadomie i celowo wpływać na pierwsze wrażenie odbiorców, wskazując potencjalne kierunki skojarzeń. Czcionka, znak graficzny oraz kolorystyka i układ elementów wizualizują fabułę marki. Jej rozwinięciem będzie wybrana przez Ciebie strategia komunikacji i działań marketingowych. Przemyślany, profesjonalnie zaprojektowany logotyp pomoże Ci wyróżnić się na tle konkurencji, przykuć uwagę potencjalnych klientów i świadomie budować wizerunek marki. Jeśli właśnie to chcesz osiągnąć, zadzwoń do nas!

Logo a logotyp

Co to jest logotyp? Czy to to samo co logo? Nie. Logo jest pojęciem szerszym niż logotyp. Na logo może się składać logotyp, sygnet i tagline. Wyjaśnijmy po krótce te tajemnicze nazwy. Logotyp to po prostu napis przedstawiający nazwę marki (np.: Google, Cocoa-cola) albo skrót tej nazwy (np.: P&G). Sygnet jest znowu znakiem graficznym, zwykle umieszczanym koło logotypu lub z nim połączony. Nartomiast tagline oanzcza po prostu slogan reklamowy (np. McDonald’s „I’m loving it”).

Oczywiście bywa, że logo składa się z samej nazwy, czyli logotypu. Tak jest chociażby w przypadku firmy Google czy IKEA. Mimo to, nie można stawiać znaku równości między tymi pojęciami.

Zarówno logo, jak i logotyp, żeby przyciągać klientów i wywoływać u nich konkretne skojarzenia, musi być dobrze przemyślane i starannie zaprojektowane. Komu najlepiej powierzyć to odpowiedzialne zadanie? Doświadczonym profesjoanlistom, którzy znają się nie tylko na grafice, ale też na marketingu. Właśnie takich ludzi mamy w swojej ekipie! Ich praca może przyczynić się do Twojego sukcesu. Sprawdź to!

Skontaktuj się z nami!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Interesuje Cię pełna oferta? Po prostu zadzwoń!

Zadzwoń!

Agencja Reklamowa Greenfly Rzeszów

ul.Sikorskiego 91

35-304 Rzeszów

+48 17-785-18-18

+48 17-785-26-19

Fax: +4817-785-19-12

E-mail: [email protected]