Chcesz zwiększyć swoją widoczność? Słusznie, jeśli potencjalny klient nie dowie się o twojej firmie, nie zostanie twoim klientem. Co zrobić, żeby dać się zobaczyć? Zainwestuj w reklamę wielkoformatową! Konstrukcje reklamowe umożliwią Ci umieszczenie dobrze widocznej reklamy w dogodnym miejscu. Niech wszyscy widzą Cię już z daleka! Zadbaj o swój wizerunek i zamów odpowiednią konstrukcję reklamową. Konstrukcje reklamowe wolnostojące można umieścić niedaleko drogi lub w innym dogodnym miejscu. Są wykonywane z trwałych odpornych na działanie czynników atmosferycznych materiałów, dzięki czemu długo będą eksponować twoją reklamę. Drukarnia Creative Partner to zaufany partner w sprawie każdej reklamy. Konstrukcje reklamowe przygotowujemy z pełną odpowiedzialnością za ich trwałość, bezpieczeństwo i estetyczny wygląd.

Konstrukcje reklamowe

Chcesz zwiększyć swoją widoczność? Słusznie, jeśli potencjalny klient nie dowie się o twojej firmie, nie zostanie twoim klientem. Co zrobić, żeby dać się zobaczyć? Zainwestuj w reklamę wielkoformatową! Konstrukcje reklamowe umożliwią Ci umieszczenie dobrze widocznej reklamy w dogodnym miejscu. Niech wszyscy widzą Cię już z daleka! Zadbaj o swój wizerunek i zamów odpowiednią konstrukcję reklamową. Konstrukcje reklamowe wolnostojące można umieścić niedaleko drogi lub w innym dogodnym miejscu. Są wykonywane z trwałych odpornych na działanie czynników atmosferycznych materiałów, dzięki czemu długo będą eksponować twoją reklamę.


Tablice informacyjne i billboardy

Jedną z zupełnie podstawowych form reklamy, jest stosowanie tablic informacyjnych i billboardów. Tablice mogą informować klientów, gdzie Cię znajdą, jak do Ciebie dotrzeć. Znowu billboardy mogą np. przestawiać jakąś szczególnie atrakcyjną ofertę. Tak, czy inaczej z pewnością warto inwestować w różne formy reklamy wielkoformatowej.

Tablice informacyjne szczególnie dobrze sprawdzają się w sytuacji, kiedy nie łatwo znaleźć siedzibę Twojej firmy. Taka tablica ustawiona w odpowiednim miejscu może na przykład prezentować na uproszczonej mapce, gdzie znajduje się Twoja firma. Billboardy znowu są świetnym sposobem na zaprezentowanie usługi lub promocji.

Reklama wolnostojąca, a konstrukcje reklamowe

Żeby twoja reklama zewnętrzna spełniała swoją rolę, nie wystarczy, żeby została profesjonalnie zaprojektowana i przemyślana od strony merytoryczno-graficznej. Trzeba też wybrać dla niej odpowiednie miejsce. Czy będzie stała gdzieś przy drodze? A może ma wisieć na ścianie budynku? W zależności od rozmiaru reklamy, a także jej miejsca sprawdzą się inne konstrukcje reklamowe. Bardzo ważne, żeby ich wykonanie zlecić odpowiedniej firmie.

Dobre konstrukcje reklamowe muszą spełniać konkretne normy. Muszą znieść silne wiatry, a także wszelkie zmiany temperatur. Ważne jest więc z jakich materiałów zostaną wykonane, a także jak zostaną zaprojektowane.

Nasza Drukarnia przygotowuje reklamy wielkopowierzchniowe, a także tablice informacyjne od A do Z. Oferujemy projekty graficzne, pomoc merytoryczną oraz odpowiednie do wybranej reklamy konstrukcje reklamowe. Przygotowujemy je z pełną odpowiedzialnością za ich trwałość, bezpieczeństwo, a także estetyczny wygląd. Nasze konstrukcje reklamowe nie zawodzą!

Skontaktuj się z nami!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Interesuje Cię pełna oferta? Po prostu zadzwoń!

Zadzwoń!

Agencja Reklamowa Greenfly Rzeszów

ul.Sikorskiego 91

35-304 Rzeszów

+48 17-785-18-18

+48 17-785-26-19

Fax: +4817-785-19-12

E-mail: [email protected]