Czujesz, że czas coś odświeżyć w Twoim mieszkaniu? Nie masz czasu na remont, ale chętnie coś byś zmienił? Jak to zrobić szybko i tanio? Jest na to sposób – fototapeta! Nowoczesne fototapety potrafią natychmiast odmienić charakter każdego wnętrza. Odpowiednio dobrane optycznie powiększą lub pomniejszą przestrzeń. Przede wszystkim jednak. mogą stanowić fantastyczną, bardzo stylową dekorację. U nas znajdziesz szeroki wybór wzorów, wśród których ze pewnością znajdziesz odpowiedni do stylu Twojego mieszkania.

Oferujemy:

  • fototapety do salonu
  • fototapety do kuchni
  • fototapety do pokoju dla dziewczynki
  • fototapety do pokoju dla chłopca

Nasza oferta obejmuje fototapety lateksowe i flizelinowe. Znajdziesz u nas zarówno fototapety artystyczne, jak i firmowe. Najlepiej po prostu obejrzyj zdjęcia z bazy i wybierz to, które spodoba Ci się najbardziej. Gwarantujemy doskonałej jakości wydruk! Nasze fototapety wyglądają jak żywe! Zadzwoń, zamów i przekonaj się o tym osobiście!

Fototapeta lateksowa

Tapety lateksowe wykonywane są z syntetycznego papieru z dodatkiem lateksu. Dzięki lateksowej powłoce zdjęcia przezentują się naprawdę niesamowicie. Mają fantastyczne, życwe kolory i wyglądają bardzo realistycznie.
Grubość fototapety lateksowej jest nieco większa niż papierowej, więc najlepiej docinać ją na styk, a nie na zakładkę. Przyklejona do ściany o niewielkich nierównościach, bardzo ładnie je wyrówna. Co ważne, tapetylateksowe można zmywać lekko zwilżoną ściereczką lub gąbką, więc nie musisz się bać, że jakaś plama nieodwracalnie popsuje Ci widok. Jeśli natomiast chcesz, żeby Twoja lateksowa fototapeta była jeszcze trwalsza, możesz wzmocnić ją dodatkowo laminatem.
Fototapety lateksowe doskonale sprawdzają się w sypialni, salonie czy pokoju dziecięcym.

Fototapeta flizelinowa

Flizelina to materiał powstały z połączenia termicznego włókien syntetycznych. Fototapety flizelinowe łatwo się nakleja i łatwo ściąga. Doskonale wyrównują niedoskonałości ścian, a do tego łączenia brytów są prawie niewidoczne. Króko mówiąc, to bardzo praktyczne i estetyczne rozwiązanie, które sprawdzi się w pokoju dziecięcym, salonie i kuchni.