Samoprzylepne etykiety na butelki to świetny sposób na oznakowanie trunków własnego wyrobu lub udekorowanie butelek na szczególne okazje. Nasze naklejki są trwałe, odporne na wilgoć i łatwo je przykleić. Oferujemy szeroką gamę gotowych szablonów. Drukujemy też etykiety z Państwa projektu lub na zlecenie wykonujemy własny, profesjonalny projekt. Możecie Państwo zamówić u nas etykiety na butelki w wersji matowej lub z połyskiem.  Zapewniamy szybki czas realizacji i wysokiej jakości wydruk. Minimalne zamówienie to 60 szt.


Drukujemy:

  • etykiety na wódkę weselną

Wódka to jeden z bardziej cenionych gości weselnych,dlatego musi się dobrze prezentować. Zobacz nasze wzory etykiet na wódkę weselną i wybierz ten, który najlepiej pasuje do całej oprawy weselnej.

  • etykiety na butelki weselne

Nie tylko wódka gości na stole weselnym. Zamów u nas etykiety na butelki weselne, żeby każdy alkohol wyglądał odświętnie w Twoim wielkim dniu.

  • etykiety na nalewki

Robisz swoje nalewki? Zamów u nas stylowe etykiety na nalewki. Nie trać więcej czasu na zgadywanie z czego była ta nalewka. Wystarczy odpowiednia etykieta i od razu wiesz co jest w środku.

  • etykiety na wino

Wino to szlachetny trunek i zasługuje na odpowiednią oprawę. Twoje też! Dlatego zainwestuj w etykiety na wino i podkreśl jego wartość. A mina osoby, której dasz butelkę własnego wina z profesjonalną etykietą? Bezcenna!

  • etykiety na piwo

Warzysz własne piwo? Zamów profesjonalne etykiety na piwo i poczuj się jak właściciel mini browaru! Kto wie, może z czasem rzeczywiście się nim staniesz?

  • etykiety na bimber

Dobry bimber nie jest zły. A będzie jeszcze lepszy z odpowiednią naklejką. Zobacz nasze etykiety na bimber – te śmieszne i te bardziej na serio.

  • etykiety na whisky

Whisky to klasa sama w sobie. A etykiety na whisky to absolutny must have!

Skontaktuj się z nami!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Interesuje Cię pełna oferta? Po prostu zadzwoń!

Zadzwoń!

Agencja Reklamowa Greenfly Rzeszów

ul.Sikorskiego 91

35-304 Rzeszów

+48 17-785-18-18

+48 17-785-26-19

Fax: +4817-785-19-12

E-mail: [email protected]