Prowadzić kampanię marketingową w Google może każdy. Ale prowadzić SKUTECZNĄ kampanię już tylko nieliczni. Dlaczego? Ponieważ poza ogólną znajomością tego zagadnienia ważne jest doświadczenie, dysponowanie odpowiednimi narzędziami i zespołem wyszkolonych specjalistów. Tylko dzięki temu, pomożemy Ci uzyskać satysfakcjonujący efekt z prowadzonych działań, a zainwestowane pieniądze przyniosą oczekiwany zysk. Pamiętaj jednak, że prowadzenie kampanii w Google wymaga czasu. Daj go nam, a my wypromujemy Cię w największej wyszukiwarce – Google.

Google Shopping

Reklamy Google Shopping to idealny sposób na dotarcie do klienta, kiedy szuka produktów, które oferujesz. Wysoka widoczność na samej górze strony wyszukiwania razem z niespotykaną trafnością reklamy niemal gwarantuje wysoką skuteczność sprzedaży towaru z Twojej oferty. Możesz tym samym zwiększać ruch w swoim sklepie internetowym lub lokalnym – wyłącznie o wartościowych klientów, którzy są zainteresowani zakupem.

Google Display Network

Sieć reklamowa Google to ponad dwa miliony stron internetowych, odwiedzanych przez 90% internautów na całym świecie. Reklamy w sieci reklamowej umożliwiają odnalezienie odbiorców zainteresowanych tematem Twojej reklamy, także tych, którzy odwiedzili wcześniej Twoją stronę. Wiele formatów multimedialnych, np. reklamy graficzne, multimedialne, lub wideo i umieszczenie reklam na konkretnych portalach pozwoli przyciągnąć uwagę klienta i zakomunikowanie mu Twojej oferty.

Google Merchant Center

Absolutny hit w dziedzinie ecommerce. Klient, wyszukując produktów, od razu trafia na nie na pierwszej stronie wyszukiwarki Google lub w filmie na YouTube.

Skontaktuj się z nami!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Interesuje Cię pełna oferta? Po prostu zadzwoń!

Zadzwoń!

Agencja Reklamowa Greenfly Rzeszów

ul.Sikorskiego 91

35-304 Rzeszów

+48 17-785-18-18

+48 17-785-26-19

Fax: +4817-785-19-12

E-mail: [email protected]