Reklama w mediach społecznościowych przynosi bardzo wiele korzyści. Jest jednak jeden warunek – musi być prowadzona umiejętnie i profesjonalnie. Bez należytej wiedzy i doświadczenia grozi Ci wizja szybkiego pochłonięcia ulokowanego kapitału i brak satysfakcjonujących efektów. Pamiętaj, że tylko mądrze prowadzona kampania wzbudzi zainteresowanie Twoją firmą potencjalnych klientów. My później zamienimy ich na wartościowych klientów – i taki jest nasz cel.

Tworzenie ofert na Facebook’u

Cieszące się ogromną popularnością portale grupowe z kuponami zniżkowymi to dowód na to, że konsumenci wciąż chcą otrzymywać prezenty w postaci zniżkowych bonów na zakup określonych produktów. Jak w prosty sposób poinformować klientów o planowanych promocjach, rabatach, atrakcyjnych bonach czy wejściówkach? Możesz to zrobić wykorzystując Facebook’a. Stworzymy dla Ciebie ofertę z przykuwającą grafiką, dzięki czemu zwiększysz zainteresowanie swoją usługą!

Katalog produktów na Facebook’u/ Sklep na fanpage’u

Sprzedaż e-commerce nie ogranicza się już do jednego miejsca. Funkcję „sklepu” internetowego posiada także wszechstronny Facebook. By reklamować produkty wśród użytkownika najpopularniejszego serwisu społecznościowego tworzymy tak zwany katalog produktu. Umożliwia on prezentację wszystkich, bądź wybranych usług i produktów na stronie firmowej w formie pogrupowanych zestawień lub pojedynczych przedmiotów. Przy pomocy estetycznych zdjęć i przejrzystego opisu masz szansę pozyskać kolejnych klientów. Czy jest ograniczenie w kwestii ilości dodania produktów? Jest, ale nie obawiaj się – Facebook przetworzy ich nawet kilka milionów!

Polubienia strony – prawdziwi fani

Obecność w mediach społecznościowych to obecnie jeden z ważniejszych elementów wizerunkowych firmy. Nie wystarczy jednak tylko „być”, ważne jest, jak prowadzone są profile firmy i ilu mają fanów czy obserwatorów. Dodatkowym aspektem jest wartość omawianych fanów, a więc czy są to przypadkowi użytkownicy Facebooka, czy nasi potencjalni klienci. Nasze działania obejmują pozyskanie fanów wartościowych, którzy zainteresowani są profilem działalności firmy.

Pozyskiwanie leadów na Facebook’u

Lead, czyli informacja zwrotna od klienta o zainteresowaniu ofertą, to niezwykle wartościowy punkt na drodze sprzedaży. Pozostawiony kontakt od potencjalnego klienta daje nam mnóstwo cennej wiedzy, a także możliwość dalszego działania w zakresie sprzedaży. Udostępnione przez Facebooka narzędzie do pozyskiwania leadów wymaga przetestowania różnorodnych rozwiązań, kreacji i kanałów. My ten etap mamy za sobą, dlatego z naszą pomocą możesz efektywnie zbierać kontakty od zainteresowanych klientów, by później z sukcesem dokonać sprzedaży.  

Skontaktuj się z nami!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Interesuje Cię pełna oferta? Po prostu zadzwoń!

Zadzwoń!

Agencja Reklamowa Greenfly Rzeszów

ul.Sikorskiego 91

35-304 Rzeszów

+48 17-785-18-18

+48 17-785-26-19

Fax: +4817-785-19-12

E-mail: [email protected]