Profesjonalnie prowadzony fanpage to ważny element strategii wizerunkowej Twojej firmy. Spójna kampania kanałów Social Media to zwiększenie rozpoznawalności marki czy firmy, łatwe dotarcie do odbiorcy, zbudowanie pozytywnego wizerunku i finalnie pozyskanie nowych klientów. Każde działanie jest skrupulatnie zaplanowane, jak i analizowane. Dzięki temu kampania jest efektywna, a postawione wcześniej cele zrealizowane. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a zakres działań dobieramy po wnikliwej analizie sytuacji Twojej firmy na rynku. Prowadzimy profile m.in. w serwisach: Facebook, Twitter, Instagram, Google+, Pinterest, YouTube czy LinkedIn.

Social Media Marketing – Facebook

Czy wiesz, że wg Sotrendera na FB w Polsce jest już około 300 tys. stron firmowych? A Twoja? Fanpage to dziś jedna z najpopularniejszych metod na dotarcie do szerokiego grona odbiorców i interakcje z nimi. Ale jak zwiększyć swoją widoczność? Zlecić to nam! Gwarantujemy ciekawe wpisy, które czytelnicy będą lajkować i udostępniać innym. Zdobędziemy dla Ciebie fanów, zbudujemy Twój wizerunek i pomożemy zdobyć przewagę nad konkurerncją. Sam się przekonaj jak wiele, może dla Ciebie zrobić mądrze prowadzone konto na FB.

Kampanie Social Media – Instagram

Czy wiesz, że nieco ponad połowa użytkowników – zwłaszcza użytkowniczek – dokonała zakupu co najmniej jednego produktu po zobaczeniu go na Instagramie? A wiesz, że około 80% kont obserwuje jakąś firmę na Instagramie? To właśnie tutaj zwłaszcza ludzie w wieku 18-34 szukają inspiracji i nowych produktów. Co to wszystko znaczy? To znaczy, że Ty też musisz tu być! Zwróć się do nas, a pomożemy Ci wycisnąć wszystkie soki z Twojego konta na Instagramie.

Prowadzenie Social Media – YouTube

Co miesiąc 1,5 mld użytkowników loguje się w YouTube. Każdego dnia użytkownicy YT spędzają ponad godzinę oglądając filmy z YT na swoich smartfonach. W ciągu ostanich dwóch lat liczba małych i średnich firm reklamujących się na YT wzrosła dwukrotnie. Dane mówią same za siebie – YT to doskonay sposób docierania do potencjalnych klientów. My pomożemy Ci zrobić to profesjonalnie. Przekonaj się ile YT może dla Ciebie zrobić, kiedy to my go prowadzimy!

Jeśli już masz kanał na YT, zoptymalizujemy go, jeśli nie – założymy. Potem przygotujemy dla Ciebie strategię, będziemy cyklicznie dodawać przemyślane filmy i promować je. Twój kanał YT połączymy z Twoją stroną internetową i innymi mediami społecznościowymi. Od teraz YT naprawdę będzie pracował na Twój wizerunek i przychód!

Dobór i prowadzenie Social Media

Przedstaw nam swoją firmę i oczekiwania, a my dobierzemy najlepsze media społecznościowe dla Twojej branży i przygotujemy strategię dostosowaną do Twoich potrzeb. Pamiętaj, cały świat siedzi w mediach społecznościowych, nie może Cię tam zabraknąć!

Skontaktuj się z nami!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Interesuje Cię pełna oferta? Po prostu zadzwoń!

Zadzwoń!

Agencja Reklamowa Greenfly Rzeszów

ul.Sikorskiego 91

35-304 Rzeszów

+48 17-785-18-18

+48 17-785-26-19

Fax: +4817-785-19-12

E-mail: [email protected]