Bez pozycjonowania w internecie jesteś niewidzialny. Nawet najlepsza strona internetowa nie przyniesie Ci zysku, jeśli nie będzie widoczna w wyszukiwarkach. A jak osiągnąć wysokie miejsca wyświetlania w najpopularniejszej obecnie wyszukiwarce (Google)? To już nasza specjalność! Żeby pomóc Ci uzyskać jak najlepsze wyniki wykorzystujemy takie elementy jak:

  • Działania SEO
  • Content Marketing
  • Link Building
  • Analityka internetowa

Działania SEO

Co to jest SEO (ang. Search Engine Optimization)? To działania, które podejmujemy na Twojej stronie internetowej, żeby stała się dobrze widoczna w procesie wyszukiwania. Obejmują optymalizację treści na stranie i optymalizację struktury oraz kodu strony.

Optymalizacja treści ma na celu usunięcie niskiej jakości contentu oraz contentu, który się dubluje i dodanie unikalnej, wartościowej treści. Aktualizujemy zawartość Twojej strony pod kątem jej właściwej struktury oraz semantycznych słów kluczowych. Wszystko co robimy wychodzi Twojej stronie, a więc i Tobie, na korzyść.

Optymalizacja kodu i struktury strony oznacza przygotowanie Twojej witryny do spełniania standardów W3C. Standardy W3C określają jak tworzyć stronę, żeby poprawnie się wyświetlała i to na różnych urządzeniach. Dokonujemy też zmian, dzięki którym Twoja strona będzie się szybciej ładować.

Content marketing

Content Marketing, czyli marketing treści prowadzimy po to, żeby pomóc Ci zbudować pozytywne relacje z klietami, wzmocnić wizerunek Twojej firmy i w następstwie poprawić sprzedaż. Content marketing sprawia, że jesteś nie tylko lepiej widoczny, ale też lepiej rozpoznawalny w internecie.

Link building

Link building jest dziś bardzo ważnym elementem pozycjonowania w internecie. Ale minęły czasy, kiedy można nbyło wklejać linki bylegdzie. Teraz pozycjonowanie w intenrnecie wymaga zdowbywania wartościowych linków, a to wymaga pewnej wiedzy i doświadczenia. My zdobywamy dla Ciebie linki, które rzeczywiście sprawią, że Google będzie lepiej oceniał Twoją stronę www.

Analityka internetowa

Choć wymieniamy ten element jako ostatni, to wcale nie jest najmniej ważny. Analityka internetowa rozpoczyna proces pozycjonowania w internecie i stale mu towarzyszy. Żeby zdobywać przewagę nad konkurencją, trzeba stale analizować jej posunięcia i wyniki. Trzeba też obserwować jak zmieniają się kryteria google. Dla Ciebie będziemy trzymać rękę na pulsie. Dzięki temu, Ty możesz spać spokojnie, a Twoja strona będzie wędrować w górę w wynikach wyszukiwania.