Marketing internetowy to wszystkie działania promocyjne prowadzone w internecie. To czynności umożliwiające zbudowanie silnej, dobrze rozpoznawalnej i widocznej w sieci marki. Składają się na nią pozycjonowanie strony internetowej, SEO, linkowanie, content marketing, reklama Google Adwords (SEM), blogosfera, social media, sieci afiliacyjne i wiele, wiele więcej. Przepisem na sukces jest jednak odpowiednie korzystanie z dostępnych możliwości i skonstruowanie z nich strategii działań dostosowanych do potrzeb konkretnej firmy. I właśnie to jest nasza specjalność! Potrafimy dobrać najlepsze narzędzia i metody by zapewnić sukces naszym klientom.

SEO/SEM – pozycjonowanie stron www

Odpowiednio zoptymalizowana strona ma wysokie wyniki w wyszukiwaniach, działa szybko i jest responsywna. Dzięki temu stale panuje na niej duży ruch, który przekłada się na wysoką konwersję. Mówiąc krótko, dla Ciebie dobrze pozycjonowana strona www oznacza czysty zysk!

Digital marketing

Internet to ważny kanał docierania do klientów, ale nie jedyny. Chcąc zapewnić Ci sukces korzystamy także z innych kanałów, takich jak na przykład prasa czy radio. Właśnie na tym polega digital marketing – wykorzystujemy wszystkie narzędzia i kanały cyfrowe, żeby pomóc Ci zbudować silną pozycję i zwiększyć rozpoznawalność marki.

PR Marketing – Działania PR

Bez dobrej opinii nic nie sprzedaż. A jak ją zbudować? Jak wykreować pozytywny wizerunek firmy i jej produktów? Mamy na to swoje sposoby! Zaczynamy od dogłębnej analizy, potem przygotowujemy strategię działań nastawionych na zwiększenie świadomości marki i zbudowanie pozytywnych skojarzeń. Poza tym na bieżąco monitorujemy opinie w internecie i kontrolujemy jak się o mówi o Twojej firmie. Jeśli nam zaufasz, pomożemy Ci zbudować i utrzymywać dobre relacje z klientami.

Marketing internetowy to wszystkie działania promocyjne prowadzone w internecie. A dlaczego każda firma go potrzebuje? Bo dziś najwięcej osób szuka firm, usług i produktów właśnie w sieci. Tam też sprawdza się opinie i wyszukuje informacje. Dlatego jeśli nie ma Cię w sieci, dla wielu potencjalnych klientów po prostu nie istniejesz. Na szczęście możemy szybko to zmienić! Nasze działania pomogą Ci zbudować silną, dobrze rozpoznawalną i widoczną w sieci markę. Jak to osiągniemy? Korzystając z takich elementów, jak: pozycjonowanie strony www, SEO/SEM, linkowanie, content marketing, blogosfera, social media, sieci afiliacyjne i wiele, wiele więcej. Online marketing dostosowany do Twojej firmy nie tylko zwiększy jej rozpoznawalność, ale także Twoje przychody, a przecież o to właśnie chodzi!

Skontaktuj się z nami!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Interesuje Cię pełna oferta? Po prostu zadzwoń!

Zadzwoń!

Agencja Reklamowa Greenfly Rzeszów

ul.Sikorskiego 91

35-304 Rzeszów

+48 17-785-18-18

+48 17-785-26-19

Fax: +4817-785-19-12

E-mail: [email protected]