Content marketing, czyli marketing oparty o treści to forma komunikacji z odpowiednio dobraną grupą docelową. Zasada jest prosta – docieramy do potencjalnych klientów nie poprzez bezpośrednią reklamę, a poradę, edukację, czy dostarczenie dedykowanej treści (wartościowe artykuły, opisy, recenzje etc.). Takie działanie buduje pozytywne relacje, wzmacnia wizerunek firmy, generując w następstwie sprzedaż. Nienachalna i niewidoczna reklama to obecnie jedna z najlepiej działających form marketingu internetowego.

​Naturalna reklama czyli marketing treści

Chcesz przyciągnąć nowych klientów i sprawić, że sami będą Cię polecać innym? Dobry content marketing Ci w tym pomoże. To właśnie content marketing, czyli marketing treści odpowiada za Twój wizerunek w sieci. Jak go budujemy? Przez odpowiednio skomponowane składniki, takie jak:

  • Buzz Marketing
  • Blogvertising
  • Monitoring Opinii
  • Artykuły sponsorowane

Buzz Marketing, czyli marketing szeptany obejmuje naturalne wpisy na forach internetowych, w sklepach internetowych, w porównywarkach produktów. Komentujemy i dodajemy linki, które prowadzą do Twojej firmy. Polecamy Cię w miejscach, gdzie potencjalni klienci szukają informacji i opinii. Robimy to naturalnie, a przez to wiarygodnie.

Blogvertising to reklama na blogach. Tworzymy wartościowe i użyteczne treści na blogach tematycznych. Co Ci to daje? Jako ekspert docierasz do odbiorców szukających konkretnych informacji.

Monitoring Opinii. Jak Cię widzą, tak Cię piszą. Jeśli chcesz świadomie kreować swój wizerunek, musisz wiedzieć jak jesteś postrzegany w sieci. Dla Ciebie będziemy obserwować media pod kątem opinii o Twojej firmie, a także o Twojej konkurencji. Mając rękę zawsze na pulsie, możemy odpowiednio zarządzać opiniami i otwierać Ci drogę do nowych klientów.

Artykuły sponsorowane to sposób na skuteczną reklamę o dużym zasięgu działania. Pokazujemy w nich Twoje mocne strony i informujemy o Twoich produktach, usługach. Wartościowe i ciekawe teksty dodatkowo uatrakcyjniamy odpowiednimi grafikami, zdjęciami lub materiałami video. Artykuły sponsorowane pomogą zwiększyć wartościowy ruch na Twojej stronie, w Twoim sklepie internetowym, aplikacji. Piszemy dla Ciebie artykuły w formie reklamy, tekstów tematycznych poświęconych konkretnemu produktowi, usłudze albo tekstów eksperckich.

Skontaktuj się z nami!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Interesuje Cię pełna oferta? Po prostu zadzwoń!

Zadzwoń!

Agencja Reklamowa Greenfly Rzeszów

ul.Sikorskiego 91

35-304 Rzeszów

+48 17-785-18-18

+48 17-785-26-19

Fax: +4817-785-19-12

E-mail: [email protected]